Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Junona Hotel

Hotel Junova nacházející se v živém letovisku Slunečné pobřeží, asi 150 metrů od místní pláže je dobrou volbou pro klienty, kteří dávají přednost ubytování s dosahem dalších možností zábavy, ale také nakupování a stravování se v některé z mnoha restaurací.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Junona Hotel, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Junona

Hotel Junona se nachází jen cca 150 m od pláže, v letovisku Slunečné pobřeží, nákupní možnosti v přilehlém okolí hotelu.

Popis hotelu Junova

 Prázdninové zařízení s celkem 113 pokoji na 2-3 podlažích nabízí svým hostům recepci s trezory, restauraci a směnárnu. Hosté mohou využívat bazén v nedalekém hotelu Jupiter (za poplatek).

Vybavení pokojů

Dvoulůžkové pokoje (2A): klimatizované pokoje s telefonem, TV, chladničkou, fénem, vanou nebo sprchou, WC a balkonem nebo terasou.

Stravování

Dle CK. Snídaně.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.