Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Jupiter

Svým klientům nabízí hotel Jupiter ubytování jen pár metrů od pláže a centra letoviska Balčik. Ideální pro klienty všech věkových kategorií, kteří preferují malá města se specifickou atmosférou. Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálená cca 150 m od hotelu. Další menší pláž s toboganem se nachází v jižní části města. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek. Vodní sporty (pronájem vodních šlapadel, vodních skútrů, jízda na vodním banánu apod.), občerstvení, bary. Vše za poplatek.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Jupiter, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Pláž u hotelu Jupiter

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálená cca 150 m od hotelu. Další menší pláž s toboganem se nachází v jižní části města. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek. Vodní sporty (pronájem vodních šlapadel, vodních skútrů, jízda na vodním banánu apod.), občerstvení, bary. Vše za poplatek.

Poloha

Hotel Jupiter se nachází v severní části městečka, je vzdálen cca 150 m od pláže a 250 m od centra letoviska.

Stravování

Možnost dokoupení polopenze. Snídaně formou švédských stolů a večeře formou servírovaného menu se podávají v hotelové restauraci.

Ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány a vybaveny telefonem, TV, chladničkou a bezdrátovým internetem. Možnost jedné přistýlky (rozkládací křeslo).

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, trezor v recepci (zdarma), restaurace, venkovní bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma.

Doporučení

Svým klientům nabízí hotel Jupiter ubytování jen pár metrů od pláže a centra. Ideální pro klienty všech věkových kategorií, kteří preferují malá města se specifickou atmosférou.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.