Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Manz 2

Hotel Manz 2 leží ve Starém Pomorie, cca 200 m od pláže. Vzdálenost do centra letoviska je cca 5 min. chůze. V hotelu Manz 2 je k dispozici restaurace, která nabízí jídla tradiční bulharské kuchyně.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Manz 2, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Okolí hotelu Manz 2

Na poloostrově vedle solného jezera leží město Pomorie, cca 20 km severně od Burgasu. Město proslulo bahenními koupelemi se zázračnými léčebnými účinky nemocí pohybového a nervového ústrojí, ale i ekzémů. Zbohatlo na vývozu soli a aromatického suchého vína "Pomoriiski Dimjat". Centrem tohoto přímořského města je živá pěší zóna vedoucí zeleným parkem, kde je možno si během slunného dne příjemně odpočinout. Naleznete zde řadu restaurací, diskoték i obchodů pro výhodné nákupy, banku, poštu a polikliniku. Předností tohoto města je také výhodné spojení na blízké Slunečné pobřeží a historický Nesebar.

Popis

Hotel Manz 2 leží ve Starém Pomorie, cca 200 m od pláže. Vzdálenost do centra letoviska je cca 5 min. chůze. V hotelu Manz 2 je k dispozici restaurace, která nabízí jídla tradiční bulharské kuchyně.

Stravování

V ceně je snídaně formou švédských stolů v hotelové restauraci. Možnost dokoupení večeří formou švédských stolů hotelové restauraci.

Ubytování v hotelu Manz 2

Stylově vybavené 2lůžkové pokoje s možností jedné až dvou přistýlek s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, televizí, ledničkou a balkonem. Všechny pokoje mají k dispozici wi-fi připojení k internetu zdarma.

Vybavení

Klimatizace, televize, lednička, balkon, wi-fi

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.