Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kondor

Jedenáctipodlažní hotel Kondor se nachází v severní části letoviska Sluneční pobřeží. Hotel je oddělen od pláže pouze bazénem s terasou a pobřežní promenádou nabízející příjemné procházky. Do centra letoviska je 1,5 km, v blízkém okolí jsou restaurace, kavárny, obchody. Oblast - Bulharsko

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kondor, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Kondor:

Jedenáctipodlažní hotel Kondor se nachází v severní části letoviska Sluneční pobřeží. Hotel je oddělen od pláže pouze bazénem s terasou a pobřežní promenádou nabízející příjemné procházky. Do centra letoviska je 1,5 km, v blízkém okolí jsou restaurace, kavárny, obchody.

Vybavení hotelu:

Vstupní hala s recepcí, restaurace, lobby bar, směnárna, trezory za pooplatek, výtahy, bazén - lehátka a slunečníky zdarma, dětský bazén. WI-FI připojení k internetu u recepce zdarma.

Pokoje:

Dvoulůžkové s možností přistýlky (rozkládací křeslo), vlastní sociální zařízení (WC, sprcha), TV/SAT, minibar, telefon, balkon, klimatizace v ceně.

Stravování:

Dle ck, snídaně formou bufetu, možnost dokoupení večeří.

Pláž:

Široká písečná pláž je od hotelu Kondor cca 50m. Pláž je s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky za pooplatek. Bohatá nabídka vodních sportů.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.