Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Rusalka

Hotel s rodinnou atmosférou, skvělou polohou - v centru starého historického Sozopolu, na skalním útesu nad mořem a v blízkosti pláže, příjemným posezením v místní restauraci s překrásným výhledem na moře a záliv. Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány a vybaveny TV/SAT a chladničkou. Možnost jedné přistýlky.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Rusalka, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Doporučení pro hotel Rusalka

Hotel s rodinnou atmosférou, skvělou polohou - v centru starého historického Sozopolu, na skalním útesu nad mořem a v blízkosti pláže, příjemným posezením v místní restauraci s překrásným výhledem na moře a záliv.

Pláž

Najdete zde dvě pláže – „městskou pláž“ (vzdálenou cca 200 m od hotelu) a pláž Charmanite. Městská pláž je prostorná, písečná, dlouhá několik set metrů a svažující se postupně do moře. Pláž Charmanite je písečná, několik kilometrů dlouhá a svažující se postupně do moře. Půjčování lehátek a slunečníků (za poplatek na obou plážích), vodní sporty (pronájem vodních šlapadel, vodních skútrů, vodních lyží a windsurfi ngu) za poplatek.

Poloha

Hotel rodinného typu se nachází v centru starého Sozopolu a je vzdálen cca 200 m od městské pláže, leží přímo nad mořem.

Stravování

Možnost dokoupení polopenze. Snídaně a večeře jsou servírované a podávají se v hotelové restauraci.

Hotel Rusalka - ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány a vybaveny TV/SAT a chladničkou. Možnost jedné přistýlky.

Aktuální popis od CK

CenaV ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku • transfery do pobytového...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.