Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Šipka

Hotel Šipka se nachází v jižní části střediska Zlaté písky, ve vzdálenosti cca 200 m od centra s řadou restaurací, stánků a obchodů. Písčitá dlouhá pláž se nachází cca 200 m od hotelu. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Šipka, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Šipka

Hotel Šipka se nachází v jižní části střediska Zlaté písky, ve vzdálenosti cca 200 m od centra s řadou restaurací, stánků a obchodů.

Pláž

Písčitá dlouhá pláž se nachází cca 200 m od hotelu. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek.

Vybavení hotelu Šipka

Nová hala s recepcí, televizní kout, směnárna, restaurace, lékař, lobby bar, obchody, kosmetický salon, balneologické centrum a trezory v recepci za úhradu.

Vybavení pokojů

Standardní dvoulůžkové pokoje s přistýlkou (rozkládací křeslo) mají klimatizaci, televizor, telefon, lednici, koupelnu s vanou nebo sprchou, WC. Všechny pokoje mají balkony s bočním výhledem na moře a okolí.

Stravování

Dle zájezdu, polopenze bufetovým způsobem v hotelové restauraci.

Aktuální popis od CK

StřediskoZlaté PískyPolohaHotelse nachází v jižní části střediska Zlaté písky, cca 200 m od centra s řadou restaurací, stánků a obchodů a cca 30 km od...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.