Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Vladimirov

Penzion Vladimirov je novinkou v naší nabídce. Skládá se ze dvou budov. Svým hostům nabízí poklidnou rodinnou atmosféru, příjemné venkovní posezení a vybavený venkovní dětský kout. Dětský klub v češtině a české Centrum animačních programů Alexandria cca 250 m od penzionu, vstup do Aquaparku v Primorsku pro děti v doprovodu dvou dospělých osob zdarma. Díky své atmosféře je hotel Vladimirov ideální pro klienty všech věkových kategorií, zvláště pak pro rodiny s dětmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Vladimirov, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Doporučení pro hotel Vladimirov

Penzion Vladimirov je novinkou v naší nabídce. Skládá se ze dvou budov. Svým hostům nabízí hotel Vladimirov poklidnou rodinnou atmosféru, příjemné venkovní posezení a vybavený venkovní dětský kout. Dětský klub v češtině a české Centrum animačních programů Alexandria cca 250 m od penzionu, vstup do Aquaparku v Primorsku pro děti v doprovodu dvou dospělých osob zdarma. Díky své atmosféře je hotel Vladimirov ideální pro klienty všech věkových kategorií, zvláště pak pro rodiny s dětmi.

Ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou vybaveny TV, varnou konvicí a chladničkou. Možnost jedné přistýlky. Jsou zde k dispozici i rodinné pokoje (dva dveřmi oddělené standardní pokoje – dva pokoje se dvěma lůžky) se společným balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC). Maximální obsazenost čtyři dospělí.

Pláž

Pláže v Primorsku (severní, vzdálená cca 200 m od hotelu a jižní, vzdálená cca 300 m od hotelu) jsou písečné, velmi prostorné, dlouhé několik kilometrů a svažující se postupně do moře.  Ve vyhrazeném prostoru na severní pláži pro zákazníky vybrané CK SLUNEČNÍKY ZDARMA. Objednali jsme pro vás stovky slunečníků, jejichž celkový počet je omezen prostorem, který máme k dispozici. Půjčování slunečníků (mimo vyhrazený prostor CK) a lehátek na obou plážích za poplatek. Vodní sporty, tobogan (jižní pláž), občerstvení, bary. Na konci severní pláže se nachází nudistická pláž.

Poloha

Penzion Vladimirov se nachází v centrální části městečka, cca 200 m od severní pláže a 300 m od jižní pláže.

Stravování

Dle ck a zájezdu, Bez stravy. Možnost dokoupení polopenze (snídaně a večeře se podávají formou bufetu) nebo programu ALL INCLUSIVE SPECIAL v nedaleké (cca 250 m) restauraci Alexandria Club Restaurant. Služby all inclusive special zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně v době od 07:30 do 10:00 h, oběd v době od 12:30 do 14:00 h, večeře v době od 17:30 do 20:30 h) v restauraci Alexandria Club Restaurant (cca 250 m). Dále zahrnuje malé dopolední a odpolední občerstvení formou balíčku (např. sendviče, slané nebo sladké pečivo apod.). Při snídani se podávají vybrané teplé nápoje a stolní voda, k obědu a večeři neomezená konzumace vybraných místních nealkoholických nápojů (limonád), stolní vody, jedna sklenice vína nebo sklenice piva.

Aktuální popis od CK

CenaV ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku • transfery do pobytového...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.