Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Antares

Hotel Antares se nachází v klidné části Nového Sozopolu cca 150 m od městské písečné pláže a cca 200 m od pláže Charmanite. Hotel se skládá ze 2 budov, které se nacházejí v bezprostřední blízkosti. Země - Bulharsko

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Antares, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Antares

Hotel Antares se nachází v klidné části Nového Sozopolu cca 150 m od městské písečné pláže a cca 200 m od pláže Charmanite. Hotel Antares se skládá ze 2 budov, které se nacházejí v bezprostřední blízkosti.

Vybavení:

Recepce, menší restaurace s barem a TV.

Pokoje:

Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (rozkládací křeslo) - nová budova, vlastní sociální zařízení (WC, sprcha), balkon, kabelová TV, klimatizace, lednička. Dětská postýlka obvykle za poplatek.

Stravování:

Dle ck, snídaně formou švédských stolů, možnost dokoupení večeří - servírované.

Pláž:

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 150 m od hotelu. Lehátka a slunečníky za poplatek. Široká nabídka vodních sportů.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.