Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Avalon Apartmens

Aparthotel Avalon nabízí apartmány A 2+2 a A 4+2. Apartmány A 2+2 se skládají ze dvou místností (ložnice a obývací pokoj s kuchyňským koutem). Apartmány A 4+2 - tři místnosti (dvě ložnice a obývací pokoj s kuchyňským koutem). Klimatizované (klimatizace zdarma) apartmány s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou vybaveny TV/SAT a telefonem. Kuchyňský kout je zařízen varnou deskou, chladničkou a kuchyňskou linkou se základním vybavením. Možnost dvou přistýlek. Oblast je Sluneční pobřežíBulharsko.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Avalon Apartmens, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Ubytování v hotelu Avalon apartmány

Aparthotel Avalon nabízí apartmány A 2+2 a A 4+2. Apartmány A 2+2 se skládají ze dvou místností (ložnice a obývací pokoj s kuchyňským koutem). Apartmány A 4+2 - tři místnosti (dvě ložnice a obývací pokoj s kuchyňským koutem). Klimatizované (klimatizace zdarma) apartmány s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou vybaveny TV/SAT a telefonem. Kuchyňský kout je zařízen varnou deskou, chladničkou a kuchyňskou linkou se základním vybavením. Možnost dvou přistýlek.

Vybavení

Součástí hotelu Avalon je vstupní hala s recepcí, výtah, směnárna, trezory v recepci (za poplatek), restaurace s terasou, pizzerie, lobby bar, venkovní bazén s brouzdalištěm pro děti, lehátka u bazénu zdarma, bar u bazénu, dětský kout, masáže, biliár, internetová místnost (vše za poplatek), obchod.

Doporučení pro hotel Avalon

Hotel Avalon je novinkou v naší nabídce. Svým klientům nabízí kvalitní služby a ubytování jak v pokojích, tak i v kvalitních apartmánech. Díky své atmosféře je ideální pro klienty všech věkových kategorií.

Pláž

Prostorná písečná pláž dlouhá několik kilometrů a postupně se svažující do moře se nachází cca 350 m od hotelu. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek. Na pláži možnost pronájmu vodních šlapadel, paraglidingu, vodních lyží, skútrů, windsurfingu, atd. Vše za poplatek.

Poloha

Nově postavený komplex Avalon se nachází v západní části letoviska Sluneční pobřeží, cca 350 m od pláže a cca 2 km od starobylého města Nesebr.

Stravování

Dle ck, snídaně se podávají formou bufetu v hotelové restauraci. U apartmánů (bez stravy) možnost dokoupení snídaně.

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.