Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Beatris Aparthotel

Nově postavený aparthotel Beatris se nachází v severní části letoviska Sluneční pobřeží, cca 400 m od písečné pláže. Aparthotel Betris vyniká příjemnou atmosféru a je tak trochu oázou klidu v jinak rušném letovisku. Spojení s centrem letoviska i Nesebarem zajišťuje linkový autobus kousek od hotelu. Oblast - Bulharsko

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Beatris Aparthotel, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha aparthotelu Beatris:

Nově postavený aparthotel Beatris se nachází v severní části letoviska Sluneční pobřeží, cca 400 m od písečné pláže. Aparthotel Betris vyniká příjemnou atmosféru a je tak trochu oázou klidu v jinak rušném letovisku. Spojení s centrem letoviska i Nesebarem zajišťuje linkový autobus kousek od hotelu.

Vybavení hotelu:

Vstupní hala s recepcí a TV, výtahy, menší restaurace, bazén s dětskou částí a sluneční terasou - lehátka a slunečníky zdarma. Wi-fi připojení k internetu.

Pokoje:

Dvoulůžková studia s možností 1 přistýlky, vlastní sociální zařízení (WC, sprcha), lednička, kuchyňský kout, TV, balkon, klimatizace. V hotelu jsou k dispozici také 4 lůžkové apartmány s možností 1 přistýlky - ložnice se 2 lůžky a obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, vlastní sociální zařízení (WC, sprcha) , kuchyňský kout, TV, balkon, klimatizace.

Stravování:

Vlastní, možnost dokoupení snídaní a večeří.

Pláž:

Písečná pláž je od Aparthotelu Beatris vzdálena cca 400 m, lehátka a slunečníky za poplatek, bohatá nabídka vodních sportů.

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.