Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Bilyana Beach

Užijte si sluníčko na krásné pláži s báječným výhledem na starý Nessebar. Hotel Bilyana Beach je přímo na písečné pláži, centrální a přesto klidná poloha. Oblast - Bulharsko

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Bilyana Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis a poloha hotelu Bilyana Beach

Užijte si sluníčko na krásné pláži s báječným výhledem na starý Nessebar. Hotel Bilyana Beach je přímo na písečné pláži, centrální a přesto klidná poloha.

Vybavení:

Hotel Bilyana Beach nabízí 122 pokojů na 6 podlažích, výtahy. Přijímací hala s recepcí a trezorem k pronajmutí, internetovým koutkem (za poplatek), bufetovou restaurací, barem u bazénu. Venkovní sladkovodní bazén, terasa na opalování a bar na pláži. Přímý vstup na pláž. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek. Podložky za poplatek.

Sport a zábava:

Sport/aktivity : gymnastika, posilovna, stolní tenis. Za poplatek: biliár. Wellness tip : krytý bazén. Za poplatek: parní lázeň, kosmetika, masáže, sauna, solárium. Pro rodiny : zabudovaný dětský bazén. Parkování: parkoviště za poplatek. Domácí zvíře: ne. Příjezd/minimální délka pobytu: denně/7 nocí.

Ubytování :

dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A): sedací kout, koberce, chladnička, klimatizace, kabelová TV, telefon, vana nebo sprcha, WC, fén, balkón s bočním výhledem na moře.

A1A: dvoulůžkový pokoj obsazený 1 osobou.

Úsporné pokoje (A2S): zde ušetříte, neboť výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi. Bez balkónu a výhledu na moře.

Stravování :

Dle ck, All Inclusive : všechny pokrmy formou bufetu. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 11 do 23 h. Snacky, pizza, káva a zmrzlina v pizza baru (mezi snídaní, obědem a večeří).

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.