Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Golden Horn

Třípatrový pěkný hotel Golden Horn se nachází u místní komunikace na okraji střediska Zlaté Písky v mírném svahu cca 500 m od pláže a centra střediska. Písčitá pláž, svažující se do moře příkřeji, se nachází cca 500 m od hotelu. Půjčování lehátek a slunečníků je za poplatek.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Golden Horn, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Golden Horn

Třípatrový pěkný hotel Golden Horn se nachází u místní komunikace na okraji střediska Zlaté Písky v mírném svahu cca 500 m od pláže a centra střediska.

Pláž

Písčitá pláž, svažující se do moře příkřeji, se nachází cca 500 m od hotelu. Půjčování lehátek a slunečníků je za poplatek.

Vybavení hotelu Golden Horn

Hala s recepcí, trezor za úhradu, lobby bar, televizní kout, restaurace, bazén, posilovna

Vybavení pokojů

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny standardním nábytkem, telefonem, vlastním příslušenstvím (sprcha,umyvadlo,WC), telefonem, balkonem s výhledem do okolí, SAT-TV, lednicí a klimatizací.

Stravování

Dle zájezdu, Snídaně bufetovým způsobem. Dodatečně dokoupené večeře servírované.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.