Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Ina

Dobře udržovaný penzion rodinného typu s příjemným venkovním posezením a s možností grilování. Penzion Ina je novinkou v naší nabídce a nachází se v letovisku Kiten. Jižní pláž, vzdálená cca 350 m od penzionu, je písečná, velmi prostorná, dlouhá několik kilometrů a svažující se postupně do moře. Severní pláž, vzdálená cca 350 m od penzionu, je písečná, prostorná, dlouhá několik set metrů a svažující se postupně do moře. Půjčování lehátek a slunečníků za poplatek (na obou plážích).

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Ina, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Doporučení pro hotel a apartmány Ina

Dobře udržovaný penzion rodinného typu s příjemným venkovním posezením a s možností grilování. Penzion Ina je novinkou v naší nabídce a nachází se v letovisku Kiten

Pláž

Jižní pláž, vzdálená cca 350 m od penzionu, je písečná, velmi prostorná, dlouhá několik kilometrů a svažující se postupně do moře. Severní pláž, vzdálená cca 350 m od penzionu, je písečná, prostorná, dlouhá několik set metrů a svažující se postupně do moře. Půjčování lehátek a slunečníků za poplatek (na obou plážích).

Poloha

Penzion Ina se nachází v centrální části letoviska. Je vzdálen cca 350 m od jižní pláže a cca 350 m od severní pláže.

Stravování

Možnost dokoupení polopenze. Snídaně a večeře se podávají v restauraci Radis (cca 400 m) a jsou servírované.

Hotel Ina - ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány a vybaveny TV s kabelovou přípojkou a chladničkou. Možnost dvou přistýlek (rozkládací gauč). V penzionu jsou také k dispozici apartmány. Apartmány se skládají ze dvou místností – ložnice (se dvěma lůžky) a obývací pokoj (denní místnost s kuchyňským koutem a sporákem) s rozkládací sedací soupravou – lze využít jako přistýlku pro tři osoby. Apartmány s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány a vybaveny TV s kabelovou přípojkou a chladničkou.

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.