Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Karlovo

Nově otevřený a zrekonstruovaný hotel Karlovo s moderně zařízenými pokoji a apartmány se nachází v centru prázdninového letoviska Slunečné pobřeží a nedaleko od krásné místní písečné pláže. Oblíbené městečko Nessebar je vzdálené asi jeden kilometr. Hotel doporučujeme převážně mladší a střední generaci, která vyhledává blízkost centra a pláže v zázemí příjemného rodinného hotelu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Karlovo, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Karlovo

Nově otevřený hotel Karlovo po rekonstrukci v roce 2011 se nachází v centru střediska  u místní komunikace nedaleko pláže, 30 kilometrů od letiště v Burgasu a cca kilometr  od městečka Nessebar.

Vybavení hotelu Karlovo

Příjemná recepce s lobby barem, plazmovým televizorem a trezory, restaurace s venkovní částí, dětský klub, bazén pro dospělé a děti, bezdrátový internet WI-FI v recepci a masážní studio.

Pokoje

Moderně zařízené pokoje s možností až 2 přistýlek pro děti mají koupelnu se sprchou a vysoušečem vlasů, plazmový satelitní televizor, klimatizaci, lednici, balkon nebo terasu s výhledem na bazén a do okolí. Možnost internetového připojení kabelem zdarma. V nabídce jsou apartmány, které mají obývací pokoj, ložnici, koupelnu s vanou a sprchou, 2 televizory a balkon s výhledem do okolí.

Sport a zábava

Masáže, ayurveda a joga. Další možnosti sportovního a společenského vyžití jsou v blízkém centru střediska.

Stravování

Dle CK.Polopenze bufetovým způsobem.

Tipy pro správnou volbu

vhodné spíše pro mladší a střední generaci | příjemný hotel s rodinnou atmosférou | v blízkosti centra a nedaleko pláže

Pláž

Krásná písečná pláž je cca 150 metrů od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži jsou za poplatek.

Aktuální popis od CK

HotelVstupní hala, recepce, restaurace s terasou, lobby bar s TV, WiFi ve společných prostorách zdarma; za poplatek trezor na recepci (cca 2,5 EUR/den)....

StřediskoSlunečné pobřežíPolohaHotel se nachází vcentru střediskau místní komunikace nedaleko pláže, cca 1 km od městečka Nessebar a cca 30 km od letiště...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.