Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Neli penzion

Penzion se nachází v centru městečka Achtopol, asi 100 m od rybářského přístavu. 350 m od penzionu se nachází rozlehlá písečná pláž - najdete zde občerstvení, lehátka a slunečníky (za poplatek), nabídka vodních sportů. Cca 100 m od penzionu najdete skaliska vhodná ke koupání. 

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Neli penzion, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha penzionu Neli

Penzion se nachází v centru městečka Achtopol, asi 100 m od rybářského přístavu

Vybavení

Třípatrový penzion s panoramatickou terasou s výhledem na moře

Pokoje v penzionu Neli

Dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha) a balkonem. Na každém pokoji je rychlovarná konvice, lednice na patře vždy společná pro 2 pokoje.

Stravování

Možnost dokoupení

Pláž

350 m od penzionu se nachází rozlehlá písečná pláž - najdete zde občerstvení, lehátka a slunečníky (za poplatek), nabídka vodních sportů. Cca 100 m od penzionu najdete skaliska vhodná ke koupání. 

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.