Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Primorsko Plus

Penziony Primorsko Plus je nabídka ubytování v některém z  komfortně vybavených penzionů v oblíbeném letovisku Primorsko, s maximální vzdáleností 500 metrů od pláže.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Vila, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Primorsko Plus, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha penzionů Primorsko PLus

Penziony Primorsko PLUS jsou vzdálené od pláže i centra letoviska  Primorsko maximálně 500 m.

Ubytování v penzionech Primorsko Plus

Dobře udržované penziony s příjemnou rodinnou atmosférou. Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou vybaveny chladničkou. Možnost dvou přistýlek. Maximální obsazenost čtyři dospělí.

Pláž

Pláže v Primorsku (severní a jižní) jsou písečné, velmi prostorné, dlouhé několik kilometrů a svažující se postupně do moře. Vodní sporty, tobogan (jižní pláž), občerstvení, bary. Na konci severní pláže se nachází nudistická pláž.

Stravování

Dle CK. All inclusive special.

Aktuální popis od CK

CenaV ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku • transfery do pobytového...

Parametry

Typ ubytování Vila, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.