Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Roubin

Příjemný rodinný hotel Roubin leží přímo u moře v zálivu a je součástí komplexu Grand Hotel Varna Resort & Spa, centrum města Zlaté písky s obchody a restauracemi je vzdáleno cca 350 m. Hotel Roubin  s animačním programem Happy Events v českém jazyce, širokou nabídkou sportovních aktivit a výbornou kuchyní doporučujeme klientele všeho věku, včetně rodin s dětmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Roubin, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis hotelu Roubin

Příjemný rodinný hotel na pláži s animačním klubem Happy Events v českém jazyce.

PRO RODINY

• krátká doba transferu (45 minut)• hotel na pláži• rodinné pokoje• vestavěný dětský bazén• dětské hřiště• dětské postýlky a židličky• dětské menu v restauraci• miniklub (od 4 do 12 let)• český animační klub Happy Events zdarma

Poloha hotelu Roubin

hotel Roubin leží přímo u moře v zálivu a je součástí komplexu Grand Hotel Varna Resort & Spa. Centrum města Zlaté písky s obchody a restauracemi je vzdáleno cca 350 m. Letiště ve Varně cca 20 km, možnost využít pravidelný městský autobus do Varny (20 min. jízda), zastávka cca 400 m od hotelu.

Vybavení

hotel nabízí ubytování celkem v 270 pokojích, ve 4 nebo 8 patrové hlavní budově, výtahy jsou k dispozici. Dále recepci s trezory k pronajmutí, WiFi v celém hotelu zdarma, bufetovou restauraci, 2 bary, kavárny. Venku naleznete bazén s barem. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu a na pláži zdarma.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (1A/2A): klimatizace, satelitní TV, telefon, fén, sprcha, WC, balkon s výhledem na moře. Joker pokoje (2S): stejné vybavení jako 1A/2A, bez určení polohy. Rodinné pokoje (2C/3C): 1 pokoj se 3 lůžky a přistýlkou pro 1 dítě, jinak stejné vybavení jako 1A/2A. Rodinné pokoje (2B/3B/4B): 2 dvoulůžkové pokoje se spojovacími dveřmi, jinak stejné vybavení jako 1A/2A.

Stravování

Dle CK, all inclusive.

Sport/aktivity

aerobic, plážový volejbal, stolní tenis, badminton, šachy, biliár, boccia, šipky.

Wellness

za poplatek: masáže, sauna v Grand hotelu Varna.

Zábava

denní a večerní animační program. Klub Happy Eventszdarma.

Popis ALL INCLUSIVE

snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. 2 x týdně tematický večer. 5 a-la-carte restaurací na oběd a večeři (v rámci komplexu, jen za vhodného počasí, rezervace na večeři nutná). Místní alkoholické a nealkoholické nápoje 24 hodin denně. Během dne nápoje ve 3 plážových barech. Snacky, sendviče, pečivo, koláče během odpoledne. Hamburgery v plážovém baru. Půlnoční občerstvení v sousedním Grand hotelu Varna.

Servis pláž

lehátka, slunečníky a osušky zdarma

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.