Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sea House

Rodinný hotel Sea House se nachází v severní části nového Nesebru. Je vzdálen cca 400 m od pláže Slunečného Pobřeží, 1100 m od městské písečné pláže a cca 1000 m od centra Starého Města. Svým hostům nabízí ubytování v blízkosti letoviska Slunečné Pobřeží a starého historického města Nesebr. Penzion je vhodný pro klienty všech věkových kategorií a zejména pro ty, kteří vyhledávají romantická místa. Oblast - Bulharsko.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sea House, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Ubytování v hotelu Sea House

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT a chladničkou. Možnost jedné přistýlky.

Poloha

Rodinný hotel Sea House se nachází v severní části nového Nesebru. Je vzdálen cca 400 m od pláže Slunečného Pobřeží, 1100 m od městské písečné pláže a cca 1000 m od centra Starého Města.

Doporučení pro hotel Sea House

Rodinný hotel Sea House je novinkou v naší nabídce. Svým hostům nabízí ubytování v blízkosti letoviska Slunečné Pobřeží a starého historického města Nesebr. Penzion Sea House je vhodný pro klienty všech věkových kategorií a zejména pro ty, kteří vyhledávají romantická místa.

Pláž

Najdete zde dvě písečné pláže – jižní (městská pláž) a severní (pláž Slunečného Pobřeží). Severní pláž (vzdálená cca 400 m od penzionu) je písečná, několik kilometrů dlouhá a svažující se postupně do moře. Městská pláž (vzdálená cca 1100 m od penzionu) je velmi prostorná, písečná a svažující se postupně do moře. Slunečníky a lehátka na obou plážích za poplatek. Vodní sporty, tobogán, občerstvení, bary. Vše za poplatek.

Stravování

Dle ck, bez stravy.

Aktuální popis od CK

CenaV cene je zahrnuto: • letecká preprava vcetne letištních a bezpecnostních tax, palivové prirážky a emisního príplatku • transfery do pobytového místa a...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.