Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Veronika - Sozopol

Penzion Veronika se nachází v Novém Sozopolu. Je vzdálen cca 600 m od městské písečné pláže, cca 400 m od pláže Charmanite, cca 300 m od centra Nového města a cca 900 m od centra Starého města. Penzion Veronika je novinkou v naší nabídce. Svým hostům nabízí komfortní ubytování rodinného typu jen pár metrů od Starého Města. Díky své je atmosféře je ideální pro klienty všech věkových kategorií.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Veronika - Sozopol, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Doporučení pro hotel Veronika

Penzion Veronika je novinkou v naší nabídce. Svým hostům nabízí komfortní ubytování rodinného typu jen pár metrů od Starého Města. Díky své je atmosféře je ideální pro klienty všech věkových kategorií.

Pláž

Najdete zde dvě pláže – „městskou pláž“ (vzdálenou cca 600 m od penzionu) a pláž Charmanite (vzdálenou cca 400 m od penzionu). Městská pláž je prostorná, písečná, dlouhá několik set metrů a svažující se postupně do moře. Pláž Charmanite je písečná, několik kilometrů dlouhá a svažující se postupně do moře. Půjčování lehátek a slunečníků (za poplatek na obou plážích). Na pláži možnost pronájmu vodních šlapadel, vodních skútrů, vodních lyží a windsurfi ngu (vše za poplatek), jízdy na vodním banánu, občerstvení, bary.

Poloha

Penzion Veronika se nachází v Novém Sozopolu. Je vzdálen cca 600 m od městské písečné pláže, cca 400 m od pláže Charmanite, cca 300 m od centra Nového města a cca 900 m od centra Starého města.

Penzion Veronika - ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou vybaveny TV s kabelovou přípojkou, varnou konvici a chladničkou. Možnost dvou přistýlek

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.