Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Villa Stella

Dobře udržovaný penzion Villa Stella rodinného typu s příjemnou atmosférou a výbornou polohou - přímo v centru letoviska Carevo a blízko pláže. Díky své atmosféře je ideální pro klienty všech věkových kategorií. Místo - Bulharsko.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Villa Stella, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Doporučení pro Villa Stella

Dobře udržovaný penzion Villa Stella rodinného typu s příjemnou atmosférou a výbornou polohou - přímo v centru letoviska Carevo a blízko pláže. Díky své atmosféře je ideální pro klienty všech věkových kategorií.

Ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT a chladničkou. Možnost dvou přistýlek (rozkládací křeslo).

Pláž

Městská pláž, vzdálená cca 300 m od penzionu, je písečná, dlouhá několik set metrů a svažující se postupně do moře. Slunečníky a lehátka pláži za poplatek.

Poloha objektu Villa Stella

Penzion Villa Stella se nachází v centrální části městečka. Je vzdálen cca 300 m od městské pláže a cca 100 m od centra letoviska.

Stravování

Bez stravy.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.