Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Wave Resort

Novinka na bulharském pobřeží, resort otevřený na jaře 2019 - moderní hotel s kvalitními službami, vhodný i pro náročné klienty. Hotel leží přímo u krásné písečné pláže Aheloy nedaleko letoviska Ravda.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Wave Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Wave Resort

Wave Resort se nachází přímo u písečné pláže v klidném prostředí letoviska Aheloy. Od letiště v Burgasu 15 km, na Slunečné pobřeží 10 km.

Vybavení hotelu Wave Resort

Nově postavený hotel (2019) Wave Resort ve stylu tureckých resortů, hotelová hala s recepcí, hlavní restaurace, 3 restaurace a la carte, lobby bar, bar u bazénu, plážový bar, koktejl bar, hlavní bazén, olympijský bazén, relax bazén, vnitřní bazén, lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži, 4 skluzavky, stolní tenis, aerobik, vodní gymnastika, SPA centrum, animační programy, fitness, WiFi, plážové osušky.

Ubytování

Moderní pokoje, v základní ceně pokoje s částečným výhledem na moře, klimatizace, koupelna, WC, SAT/TV, balkon, minibar (doplněný nealkoholickými nápoji a pivem po příjezdu), trezor. Za příplatek premium pokoje s výhledem do zahrady, pokoje s přímým výhledem na moře. Rodinné pokoje na vyžádání.

Stravování

Dle ck: ultra all inclusive - plná penze formou bufetu, snídaně 07.00-10.00 hod., pozdní snídaně 10.00-12.00 hod., občerstvení formou snacku, palačinky 14.00-18.00 hod., oběd 12.30-14.00 hod., večeře 19.00-21.00 hod., noční snack 21.00-07.00 hod., možnost návštěvy restaurace a la carte - nutná rezervace (bulharská, italská, asijská), neomezená konzumace místních nealkoholických a alkoholických nápojů 10.00-06.00 hod., dle otevírací doby jednotlivých barů.

Pro děti

Dětské hřiště, dětské kluby, programy pro děti, skluzavky, dětský bazén.

Služby za poplatek

Vodní sporty na pláži, masáže a procedury ve SPA, dovozové nápoje, čerstvé džusy.

Internet

WiFi zdarma v areálu hotelu.

Aktuální popis od CK

HotelHotel Wave ResortDoporučeníNovinka na bulharském pobřeží, resort otevřen v létě 2019 - moderní hotel s kvalitními službami, vhodný i pro náročné...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.