Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Abra House

Příjemný hotel Abra House s výbornou polohou, přímo nad mořem, ve staré části městečka Vasiliko v oblasti Carevo je dobrou volbou pro klienty všech věkových skupin, kteří vyhledávají pobyt v blízkosti pláže a zároveň v dobré dostupnosti nákupů a možností stravování. Místní písečná pláž má pozvolný vstup do moře, což ocení zejména rodiče malých dětí, méně zdatní plavci a senioři.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Abra House, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Abra House

Hotel Abra House se nachází ve staré části městečka nesoucí název Vasiliko, přímo nad mořem a je vzdálen cca 150 m od písečné pláže Nestinarka.

Vybavení hotelu Abra House

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovaný (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT a chladničkou. Možnost jedné přistýlky (pevné lůžko). Maximální obsazenost tři dospělí. Pro klienty penzionu je zde k dispozici společná terasa s krásným výhledem na moře, posezením a barbecue.

Pláž

Pláž Nestinarka, vzdálená cca 150 m od penzionu , je písečná, dlouhá několik set metrů a svažující se postupně do moře. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek.

Stravování

Dle Ck. Bez stravy.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.