Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Aleka

Rodinný hotel v klidné lokalitě města Varna je vhodný pro všechny klienty, kteří vyhledávají pobyt daleko od hluku a shonu, ale zároveň poblíž velkého města, které nabízí řadu možností vyžití, počínaje nákupy, stravování, zábavy, návštěv památek a dalších aktivit.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Aleka, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Aleka

Hotel se nachází v lokalitě “Sveti Nikola”, na severním okraji města. Je vzdálen cca 5000 m od centra města Varny a cca 300 m od nejbližší menší písečné pláže . Tato část pobřeží je lemována malými nehlídanými plážemi, střídají se písečné a kamenité. Od prostorné písečné pláže je tento hotel vzdálen cca 1200 m.

Vybavení hotelu Aleka

Elegantní vstupní hala s recepcí, směnárna, trezory v recepci (za poplatek), Wi-Fi zdarma (ve společných prostorách), lobby bar, restaurace, venkovní bazén , sauna (za poplatek) a parkoviště (za poplatek).

Pokoje hotelu Aleka

Pokoje s balkonem na mořskou stranu a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, Wi-Fi (zdarma) a chladničkou. Možnost jedné přistýlky.

Stravování

Dle CK. Snídaně se podávají (výběr z menu) v hotelové restauraci.

Pláž

Tato část pobřeží je lemována malými nehlídanými plážemi, střídají se písečné a kamenité. Nejbližší menší písečná pláž je vzdálená cca 300 m od hotelu . Prostorná písečná pláž je vzdálená cca 1200 m od hotelu. Slunečníky, lehátka, vodní sporty, bary, restaurace na vzdálenější pláži za poplatek.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.