Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Aparthotel Vigo

Ideální poloha a blízkost hotelového letoviska Slunečné Pobřeží a Starého Města činí z apartmánového hotelu Vigo velmi vyhledávanou ubytovací kapacitu vhodnou pro vlastní dopravu. Hotel se nachází v letovisku Nessebar. Městská pláž (vzdálená cca 250 m od hotelu) je velmi prostorná, písečná a svažující se postupně do moře. Severní pláž (vzdálená cca 900 m od hotelu) je písečná, několik kilometrů dlouhá a svažující se postupně do moře. Půjčování lehátek a slunečníků na plážích za poplatek.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Aparthotel Vigo, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Doporučení pro Aparthotel Vigo

Ideální poloha a blízkost hotelového letoviska Slunečné Pobřeží a Starého Města činí z apartmánového hotelu Vigo velmi vyhledávanou ubytovací kapacitu vhodnou pro vlastní dopravu. Hotel se nachází v letovisku Nessebar.

Pláž

Městská pláž (vzdálená cca 250 m od hotelu) je velmi prostorná, písečná a svažující se postupně do moře. Severní pláž (vzdálená cca 900 m od hotelu) je písečná, několik kilometrů dlouhá a svažující se postupně do moře. Půjčování lehátek a slunečníků na plážích za poplatek.

Poloha

Apartmánový hotel Vigo se nachází na okraji Nového Nesebru, v bezprostřední blízkosti Starého Města a je vzdálen cca 250 m od městské (jižní) pláže a cca 900 m od pláže Slunečného Pobřeží (severní).

Stravování

Možnost dokoupení polopenze. Snídaně a večeře formou švédských stolů se podávají v hotelové restauraci.

Aparthotel Vigo - ubytování

Apartmány A 2+2 (ložnice se dvěmi lůžky, denní místnost s jídelnou a kuchyňským koutem) a studia S 2+1 (jedna obytná místnost s kuchyňským koutem) s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány a vybaveny TV/SAT. Kuchyňský kout je zařízen ledničkou, vařičem, varnou konvicí a linkou se základním vybavením. Možnost dvou přistýlek. Možnost dvou přistýlek (apartmány) a jedné přistýlky (studia).

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, výtah, trezor v recepci (za poplatek), restaurace, lobby bar, tři venkovní bazény, slunečníky, lehátka a osušky u bazénu zdarma, venkovní dětský koutek, SPA centrum za poplatek )krytý bazén, aromaterapie, fyzioterapie, masáže, jacuzzi, solárium, sauna, fi tness), biliár, internetový koutek, parkoviště, podzemní garáž (vše za poplatek).

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.