Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Donika penzion

Penzion Donika se nachází v letovisku Primorsko v blízkosti Aquaparku a cca 500 m od pláže. Centrum města vzdáleno cca 10 minut chůze. Standardně vybavené 2 lůžkové pokoje s možností přistýlky. Všechny pokoje v penzionu Donika mají vlastní sociální zařízení, lednici, kabelová TV. Bulharsko

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Donika penzion, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha penzionu Donika

Penzion Donika se nachází v letovisku Primorsko v blízkosti Aquaparku a cca 500 m od pláže. Centrum města vzdáleno cca 10 minut chůze.

Ubytování

Standardně vybavené 2 lůžkové pokoje s možností přistýlky. Všechny pokoje v penzionu Donika mají vlastní sociální zařízení, lednici, kabelová TV.

Pláž u penzionu Doniku

Pláže jsou písčité, velmi prostorné, pozvolně se svažující se do moře, ideální pro děti. Samozřejmostí jsou plážové bary a občerstvení. Za poplatek si lze zapůjčit lehátka a slunečníky a vybrat si z široké nabídky vodních sportů.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.