Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Lotos Kiten

Čtyřpatrový hotel Lotos s rodinnou atmosférou leží v zahradě v blízkosti centra městečka Kiten, kde naleznete mnoho obchodů, restaurací a barů, ale i v blízkosti severní písečné pláže Atliman s pozvolným vstupem do moře, se skluzavkami a zábavním parkem pro děti. Doporučujeme obzvláště pro prožití báječné rodinné dovolené.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Lotos Kiten, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Lotos

Čtyřpatrový hotel Lotos s rodinnou atmosférou leží v zahradě v blízkosti centra městečka Kiten s řadou obchodů, restaurací, barů, a zábavních podniků. Městečko Kiten má dvě pláže severní Atliman a jižní.

Vybavení hotelu Lotos

Hotelová hala s recepcí, trezory v recepci za poplatek, bar, restaurace s terasou, bazén s dětskou částí, WI-FI internet zdarma.

Pokoje

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají kabelovou televizi, lednici, koupelnu se sprchovým koutem, WC, klimatizaci a balkon. Pokoje jsou s výhledem do zahrady s bazénem nebo do okolí.

Sport a zábava

Kulečník, stolní fotbal za poplatek, pronájem jízdních kol, možnosti sportovního vyžití ve středisku a vodní sporty na pláži.

Stravování

Dle CK. Snídaně formou bufetu. Možnost večeří v mnoha restauracích a tavernách v okolí.

Pláž

Krásná severní písečná pláž Atliman s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 250 m od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži jsou za poplatek. Na pláži je pro děti skluzavka a zábavní park.

Tipy pro správnou volbu

v blízkosti centra městečka | rodinná dovolená | dobré ceny v místě

Aktuální popis od CK

HotelVstupní hala, recepce, restaurace s terasou, bar, WiFi v areálu hotelu zdarma; za poplatek trezory na recepci (cca 40 BGN/týden). Bazén s dětskou částí;...

StřediskoKitenPolohaČtyřpatrový hotel s rodinnou atmosférou leží v zahradě v blízkosti centra městečka s nabídkou obchodů, restaurací, barů a zábavních...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže Na pláži
Vzdálenost od letoviska V letovisku
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.