Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Mena Palace

Hotel Mena Palace se nachází v letovisku Sluneční pobřeží pouhých 150 m od krásné a široké písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. V okolí hotelu jsou bary, restaurace i obchůdky.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Mena Palace, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis hotelu Mena Palace

Hotel Mena Palace se nachází pouhých 150 m od krásné a široké písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. V okolí hotelu jsou bary, restaurace i obchůdky.

Vybavení:

K dispozici Vám je v hotelu Mena Palace přijímací hala s recepcí a trezory k pronajmutí, výtahy a restaurace s nekuřáckou zónou. V udržovaném venkovním areálu naleznete bazén s opalovací terasou a barem. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek.

Sport a zábava:

V malém hotelovém wellness centru můžete navštívit krytý bazén a fitness. Masáže a sauna za poplatek. Zábava : Sluneční pobřeží nabízí zábavu pro všechny věkové kategorie. Pro děti : Vestavěný dětský bazén a malé dětské hřiště.

Ubytování :

Moderní pokoje jsou vybaveny minibarem, klimatizací, telefonem, satelitní TV, kobercem, fénem, sprchou, WC a balkonem.

Stravování :

Dle CK, Polopenze. Snídaně a večeře formou bufetových stolů.

Aktuální popis od CK

Popis hoteluPísečná pláž cca 150 m od hotelu. Nabídka pozdní snídaně. Bohaté vyžití v letovisku Slunečné pobřeží. Polohacentrální, v okolí hotelu restaurace,...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.