Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Stop Beach

Menší rodinný hotel Stop Beach, umístěný na hlavní třídě v centru městečka Primorsko, se nachází se cca 160 m od velmi oblíbené jižní pláže letoviska. Na ulici, která je též součástí primorské promenády jsou obchody s potravinami, restaurace kde se dá za velmi dobré ceny skvěle najíst, bankomat, banka, lékárna atd. V blízkosti hotelu cca 250 m je oblíbený vodní park, lákající k prožití aktivní zábavy.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Stop Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Stop Beach

menší rodinný hotel Stop Beach, umístěný na hlavní třídě v centru městečka Primorsko, se nachází se cca 160 m od velmi oblíbené jižní pláže letoviska. Na ulici, která je též součástí primorské promenády jsou obchody s potravinami, restaurace kde se dá za velmi dobré ceny skvěle najíst, bankomat, banka, lékárna atd. V blízkosti hotelu cca 250 m je oblíbený vodní park, lákající k prožití aktivní zábavy.

Vybavenost

recepce nonstop, lobby, televizní místnost, výtah, dále je hostům k dispozici společná místnost s mikrovlnnou troubou a varnou konvicí určenou pro přípravu jídel.

Ubytování v hotelu Stop Beach

příjemně vybavené, klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, sociální zařízení, lednička, SAT TV, balkon. Možnost připojení na internet WIFI zdarma.

Stravování

Dle CK, bez stravy, možnost stravování v blízkých restauracích na kolonádě u hotelu i na pláži.

Pláž

krásná jižní pláž s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře se nachází cca 160 m hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Náš názor na hotel Stop Beach

lokalita je vhodná pro klidný odpočinek, ale nabízí také bohatou zábavu.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.