Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Slavey

Hotel Slavey se nachází v zahradě ve střední části střediska Zlaté písky, ve vzdálenosti cca 200 metrů od rušného centra a cca 30 kilometrů od letiště ve Varně. Písečná pláž je cca 300 metrů od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži jsou za poplatek.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Hodnocení uživatelů
5/5
Skvělé!

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Slavey, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Slavey

Hotel Slavey se nachází v zahradě ve střední části střediska Zlaté písky, ve vzdálenosti cca 200 metrů od rušného centra a cca 30 kilometrů od letiště ve Varně.

Pláž

Písečná pláž je cca 300 metrů od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži jsou za poplatek.

Vybavení hotelu Slavey

Hala s recepcí, směnárna, bufetová restaurace s venkovní částí, lobby bar, internet, trezory, bar u bazénu a bazén s dětskou částí, vnitřní bazén.

Vybavení pokojů

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (rozkládací křeslo) mají vlastní příslušenství (sprcha, umyvadlo, WC), vysoušeč vlasů, satelitní televizor, telefon, klimatizaci, mini -lednici, a balkon s výhledem na bazén, do zahrady a okolí.

Stravování

Dle zájezdu, sll inclusive formou plné penze, včetně odpoledního občerstvení. Nápoje jsou servírovány od 10:00 do 23:00 hod.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno

Nejnovější hodnocení

Neznámý uživatel, 6. 9. 2018 Jídlo i ubytování výborné.schody k pláži v špatném stavu

Doporučuje

Skvělé!

Recenze

Kvalita a vybavení pokojů
Celkové vybavení
Prostředí okolo ubytování
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.