Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Saint George

Tři vzájemně propojené budovy hotelu Saint George stojí ve staré části města a letoviska Pomorie v blízkosti přístavu a pěší zóny. Od moře je dělí jen pobřežní promenáda. Nejbližší pláž je vzdálená asi 400 m. Přátelská atmosféra a vynikající služby jsou hlavním lákadlem, které z hotelu Saint George dělá místo, kam se člověk rád vrací. Doporučujeme vyzkoušet různé relaxační procedury.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Saint George, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Saint George:

Tři vzájemně propojené budovy hotelu Saint George stojí ve staré části města a letoviska Pomorie v blízkosti přístavu a pěší zóny. Od moře je dělí jen pobřežní promenáda. Nejbližší pláž je vzdálená asi 400 m.

Vybavení / Sport / Zábava:

recepce, gril bar, restaurace-piano bar, lobby bar, konferenční místnost, Sky bar s jacuzzi a lehátky, umístněný na střešní terase hotelu, internet, pokojový servis, trezor, kosmetický salon a kadeřnictví, SPA centrum – solárium, fitness, masáže, vnitřní bazén s hydromasážní zónou. Některé služby jsou za poplatek. Každá budova hotelu má vlastní výtah.

Ubytování v hotelu Saint George:

moderně a pohodlně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností 1-2 přistýlek, klimatizace, telefon, TV/SAT, lednička, koupelna (sprcha/WC/fén), balkon s výhledem na moře nebo na město.

Stravování:

Dle zájezdu, snídaně formou bufetu, možnost doobjednat večeře – výběr z menu, saláty formou bufetu).

Názor CK:

Přátelská atmosféra a vynikající služby jsou hlavním lákadlem, které z hotelu Saint George dělá místo, kam se člověk rád vrací. Doporučujeme vyzkoušet různé relaxační procedury.

Kapacita hotelu Saint George:

60 pokojů a apartmánů

Aktuální popis od CK

PolohaBulharsko / Burgas / Pomorie. Hotel Saint George leží ve staré části přímořského letoviska Pomorie, přímo u jeho pobřeží a svým vybavením a službami se...

StřediskoPomoriePolohaPříjemný hotel leží na břehu moře v centru staré části města Pomorie, v městském parku u pěší zóny.VybaveníVstupní hala s recepcí,...

Poloha- Nejbližší restaurace, bary a nákupní možnosti cca 300 m - Centrum letoviska Slunečné pobřeží cca 4 km - Autobusová zastávka cca 200 m - Letiště...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.